top of page


Viiendat korda suvises Haapsalus toimuv jazzifestival TAFF:fest toimub sel aastal 19–20. juulil Haapsalu linnuses. Festival toob taas lavadele hinnatud artistid ning ootamatud koosseisud. Festivalipassid on tänasest müügil ning 5. märtsi südaööni eriti soodsa hinnaga!


Festivali kunstiline juht, saksofonist Raivo Tafenau kutsub festivalile: “TAFF:fest tuleb taas suure hooga. Muljetavaldavalt head muusikud ja erilised koosseisud, mida mujal festivalidel ei näe ega kuule. Kui lisada veel Lossihoovi suursugune õdusus ning intelligentne publik, siis on oodata taaskord meeliülendavat nädalavahetust.”


Festivalil astuvad üles Mingo Rajandi oma uue ansambliga, Eesti gypsy-jazzi lipulaev Titoks üllatuskülalistega, Estonian Voices toob festivalile oma uue albumi esitluskontserdi. Raivo Tafenau tähistab oma 60. sünnipäeva-aastat kavaga "Ice on ipanema" 20  koos lauljatar Susanna Aleksandraga. Eesti jazzmuusika grand old man Tõnu Naissoo Trio toob endaga kaasa noore saksofonisti Nikita Korzouni, rahvusvaheline Agan-Viinikainen kvartett on kutsunud koos endaga lavale Karmen Rõivasseppa. Laulja-laulukirjutada Liina Saar soojendab publiku südameid oma ilusa muusikaga ning peoõhtu paneb püsti ja festivali lõpetab TAFF:festilt alguse saanud kava “Rap`n`jazz”, kus Tafenau bändiga astuvad üles räpparid villemdrillem ja reket


Suvine kuurortlinn Haapsalu ootab jazzisõpru nautima suurepärast muusikat, mõnusat linnamelu ning sümbioosi, mis sellest kõigest tekib.  TAFF:fest – hea muusika pidu!


Piletid on tänasest müügil Piletikeskuses, lisainfo kodulehelt. Jälgi TAFF:festi Facebookis ja Instagramis


Pressifotod leitavad SIIT.

103 views0 comments

Comments


bottom of page