top of page
Screenshot 2022-02-09 at 21_edited.jpg

RAIVO TAFENAU band ft. SUSANNA ALEKSANDRA.
Ice on Ipanema 20

 

Aasta oli siis 2002, kui ühel erapeol kohtusid Sergio Bastos ja Raivo Tafenau. Eesti muusikud olid tol ajal väga „näljased“ ja avatud uute ja huvitavate muusikutega koostööst ning selle kohtumise tulemusena ilmus kogumik Ice On Ipanema juba aastal 2003.

Kenasse pakendisse pakituna osutus album niivõrd edukaks, et esialgse projekti ideena mõeldud ansambel tegutses väga aktiivselt järgneval 15-l aastal.  Raivo arvab, et see album on tema elus üks võimsamaid, sest harvaesinevalt ühendati jazzmuusika sügavus ja arvestatav kommertsedu. See ei ole tavaline bossa nova, siia on ühendatud ainult sellele bandile omane brasiilia temperament ja põhjamaine kargus.

TAFF:festi laval on kohal ansambli põhituumik Petteri Hasa, Ricardo Padilla, Mihkel Mälgand, Ain Agan ja Raivo Tafenau. Sergio Bastose asemel on solistiks imeline Susanna Aleksandra, ning klahvpillidel Mathei Florea, kes juba liigub eesti jazzi kõrgkihtides. 

Sergio Bastos: „ Olen üliõnnelik, sest see plaat on tehtud 20 aastat tagasi ja siiani keegi sellest ikka räägib ja meenutab“.

Soovime Sergiole head paranemist ja korraldame väärika peo. 

SUSANNA ALEKSANDRA — vokaal

RAIVO TAFENAU — saksofon

AIN AGAN — kitarr

MATHEI FLOREA — klahvpillid

MIHKEL MÄLGAND — bass

PETTERI HASA — trummid

RICARDO PADILLA — perkussioon

bottom of page